O nas

Zaufany dostawca instalacji fotowoltaicznych z Warszawy

Instalacje fotowoltaiczne
OzeBUD

Dobrze zaprojektowana i prawidłowo serwisowana instalacja fotowoltaiczna bardzo wyraźnie zmniejsza rachunki za energię elektryczną.
Dzieki temu w łatwy sposób można uzyskać maksimum korzyści z wykożystania odnawialnych źródeł energii – trzeba jednak znaleźć rzetelnego i 
zaufanego dostawcę tego typu rozwiązań. 

W OzeBUD:

            ·       projektujemy instalacje, 
            ·       dobieramy panele fotowoltaiczne,
            ·       montujemy i uruchamiamy instalacje,
            ·       sprawujemy opiekę serwisową nad wszystkimi naszymi elektrowniami soarnymi.

Realizacje wykonujemy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.

W tej chwili portfolio firmy obejmuje już kilkadziesiąt realizacji – instalacji fotowoltaicznych w Warszawie i okolicach. 
Z naszych usług skorzystał m.in. Urząd dzielnicy ochota miasta St. Warszawy.

Stawiamy na rozwiązania bardzo efektywne, niezawodne i trwałe. 
By wyjść naprzeciw potrzebom klientów ofertę OzeBUD uzupełniliśmy o agregaty prądotwórcze do zasilania awaryjnego,
a także o magazyny energii i systemy hybrydowe.

Nasza firma należy do Polskiego Stowarzyszenia Energetyki Słonecznej. 
Posiadamy certyfikat Instytutu Metalurgii i Inżynierii Materiałowej Polskiej Akademii Nauk w Krakowie w zakresie paneli fotowoltaicznych.
Współpracujemy tylko z uznanymi producentami elementów dla instalacj fotowoltaicznych
– jesteśmy autoryzowanym instalatorem paneli Winaico i Q-cells, inwerterów oraz optymalizatorów SolarEdge, a także konstrukcji Remor oraz K2. 

 

O OzeBUD

Udwadniamy, że warto inwestować w panele fotowoltaiczne

Jako firma związana z branżą OZE, sami dajemy przykład, jak wykorzystywać energię słoneczną. W 2014 r.  uruchomiliśmy naszą prywatną elektrownię fotowoltaiczną. Instalacja fotowoltaiczna w Warszawie, przy ulicy Szafranów funkcjonuje do dziś i była jedną z pierwszych tego typu instalacji w stolicy, podłączonych do sieci elektroenergetycznej.

Dobieramy efektywne rozwiązania

W OzeBUD doradzamy klientom przy doborze najlepszych dla nich rozwiązań. Najczęściej wybieranym typem instalacji jest instalacja On-Grid o optymalnej mocy dostosowanej do zapotrzebowania obiektu Klienta w energię elektryczną. Tego typu elektrownie solarne pozwalają na wykorzystanie wytworzonej energii w pierwszej kolejności na potrzeby własne a nadwyżki oddawane do sieci.

Stabilność zasilania domów i obiektów energią słoneczną zapewniają dostarczane przez OzeBUD systemy hybrydowe z magazynami energii.
Wszystkie urządzenia są dostarczane od renomowanych producentów fotowoltaiki i są objęte polską oraz europejską gwarancją nawet na 25 lat.

Dodatkowo dystrybuujemy także agregaty prądotwórcze, wspierające zasilanie w lokalizacjach, w których napięcie w sieci często zanika.

Pozyskujemy dotacje na fotowoltaikę

Jeszcze kilka lat temu instalacje fotowoltaiczne były kosztowne, a przez to trudniej dostępne dla indywidualnych użytkowników.
Dziś elektrownie słoneczne stają się coraz popularniejszym rozwiązaniem, a to w połączeniu z rozwojem technologii wpływa na obniżenie cen.

Wybór paneli fotowoltaicznych jako metody zasilania domu lub obiektu użytkowego jest opłacalne z jeszcze jednego powodu. Dzięki państwowym i unijnym programom wspierającym nasi klienci mogą uzyskać bezzwrotną dotację na instalację fotowoltaiczną w wysokości nawet 40% kosztów.
Łącznie dofinansowanie może pokryć nawet 80% rzeczywistych kosztów realizacji inwestycji. Środki dostępne są dla osób fizycznych, podmiotów gospodarczych, a także samorządów.
W OzeBUD kompleksowo zajmujemy się wszystkimi formalnościami, potrzebnymi do uzyskania środków z funduszy na instalacje OZE.

Prosimy nie kopiować!